ד"ר שחר שילה (Ph.D)

ד"ר שחר שילה

מתגורר בלהבים, יליד שנת 1967, נשוי ליעל ואב לארבעה בנים (עמית, תומר, רועי וטלאור).

נולדתי בקיבוץ ראש הנקרה בגליל המערבי ובשנת 1995 עברתי לחיות בנגב.

חובב טיולים ושוחר, טבע, תרבות וידע באשר הם.

מאז שנת 1990 התאהבתי בעולם התיירות, ובו התמחיתי במספר תחומי דעת: שיווק, ניהול, תכנון, ייעוץ וליווי לאתרי תיירות, לצד קריירה משמעותית בעולם ההדרכה והכשרת כח אדם בתיירות.

השכלתי הפורמלית כוללת שנות לימודים רבות, במהלכן סיימתי תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל, גיאוגרפיה וחינוך. תואר שני בלימודי ארץ ישראל והיסטוריה עם מחקר תיזה והתמחות בתיירות. תואר שני נוסף במנהל עסקים עם תיזה והתמחות בשיווק תיירותי ולבסוף סיימתי לימודי דוקטורט עם התמחות בעולם תיירות המורשת (מאוניברסיטת חיפה).

במשך 11 שנים הקמתי וניהלתי את מערך השיווק התיירותי ושירות הלקוחות של הגן הלאומי עיר דוד בירושלים (שם עבדתי עד 2016), וזאת לצד ארבע עשרה שנות ניהול וריכוז קורס מורי הדרך הארצי של משרד התיירות. בנוסף לכך זכיתי להעביר מאות השתלמויות, קורסים והרצאות למורי דרך ולעובדים מקצועיים בענף התיירות בישראל.

מאז שנת 2005 ואילך, הופעתי במאות הרצאות וכנסים בינלאומיים בחו"ל, לייצוגה של מדינת ישראל (משרד התיירות / משרד החוץ וגורמים נוספים).

בתפקידי הנוכחי אני חבר סגל אקדמי במחלקה לניהול מלונאות ותיירות באוניברסיטת בן גוריון, בה אני מרצה ומלמד, וכן אחראי על קשריה הענפים של המחלקה עם ענף התיירות בישראל ובעולם. לצד זאת אני מנהל את התיירות בהר הנגב וכן ממשיך ללוות ולייעץ לעשרות אתרי תיירות, מוסדות אקדמיים ומוסדות מקצועיים.

צרו קשר עם ד"ר שחר שילה​

טלפון: 054-495-1888

דוא"ל: shiloshahar@gmail.com