אודות

סינרגיה ויצירתיות המשתלבות במקצועיות ללא פשרות ונתמכות בניסיון עשיר – זו היתה מטרתנו, כשהחלטנו להקים את ר.א.ש. תיירותי.

הצוות שלנו ניגש לכל משימה כאתגר חדש ומיוחד, שעליו אנו מביטים כאילו הוא עולם ומלואו. כך, זוכה כל משימה לתשומת לב מירבית ומיטבית. אם תבחנו את עבודתנו, תגלו שלמרות שנים רבות של ניסיון, אנו מקפידים מאד להציג פתרונות מקוריים, ייחודיים, יצירתיים ומגוונים, הנשענים על ניסיוננו העשיר. שילוב זה מספק ללקוחותינו קבלות מקצועיות של הצלחה בשטח בכל רחבי הארץ.

כל אחד מאיתנו פועל מזה שנים רבות כיועץ מקצועי ומנוסה בתחום התיירות. שלושתנו קולגות מקצועיים מזה כ- 15 שנים, בהן אנו מעורבים באופן הדדי בייעוץ ליווי ותכנון עבור מספר רב של פרויקטים בעולם התיירות. ההיכרות הטובה ורבת השנים, לצד המעורבות הגבוהה בשוק היזמות התיירותית בישראל, הביאו לצעד טבעי ומתבקש של חבירה מקצועית. החלטתנו לחבור יחד לצוות מקצועי ורב תחומי, נבעה מהרצון לספק ללקוחותינו פתרונות מקיפים לאורך כל שלבי התכנון והביצוע של המיזם התיירותי.

הסינרגיה הייחודית שלנו מציעה פתרונות הוליסטיים ומגוונים במיוחד בענף התיירות, אשר בו דקויות כה רבות בין עסקים ואתרים שונים. כצוות מנוסה אנו מביאים לזירת התיירות יכולות ייחודיות להתמודד עם מגוון רחב מאד של אתגרים תיירותיים.